EADAION OÜ

Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd

SOLAR ZONE

SOLAR seeria tooted

Nahabioloogia valdkonna teadusuuringute edenedes saab üha selgemaks, kui suur on keskkonna ja eriti päikesekiirguse mõju naha funktsioonile, naha vananemisele ja väljanägemisele.
Foto vananemise panus naha vananemisprotsessi on tohutu. Foto vananemist seostatakse sügavate kortsude, pigmendilaikude ja ebaühtlase nahatooniga.
Teadmiste kogunemine selles valdkonnas viis lõpuks paljudes riikides päikeseenergiatoodete suhtes rangemate määruste kehtestamiseni ja eriti nõudluse järele palju kõrgema kaitse tagamiseks ultraviolettkiirgusvahemikus.
UV-A on UV-kiirguse pikema lainepikkuse vahemik (320–400 nm). UV-B on UV-kiirguse lühema lainepikkuse vahemik (290–320 nm).
Ehkki UV-A-kiirgus on vähem energeetiline kui UV-B-kiirgus, jõuab Maale umbes 95% kogu UV-kiirgusest, selle intensiivsus on kogu päeva jooksul üsna konstantne, see tungib läbi akende ja jõuab sügavamatesse nahakihtidesse (dermis) ). Nüüd on selgunud, et kuigi ultraviolettkiirgus ei põhjusta päikesepõletust, aitab see tohutult kaasa naha vananemise kiirendamisele ja kudedes raskete sümptomite tekitamisele.
UV-B kiirgus põhjustab otsest päikesepõletust ja tõsist kahju kudedele (foto vananemine, immunosupressioon ja mõned vähid). Kaitse määra UV-B vastu väljendatakse päikesekaitsefaktoriga (SPF). See väärtus määratakse kliinilises uuringus, mille käigus kontrollitakse toote tõhusust inimestel nahareaktsiooni (erüteemi) ennetamisel / viivitamisel UV-kiirguse käes.
On oluline mõista, et päikesekaitsefaktor (SPF) ei kajasta üldse kaitsemäära UV-A vahemikus. Seetõttu on selle ulatuse kaitsetaseme väljendamiseks vaja eraldi meetodit.

EUROOPA MÄÄRUS


Määratles UVA-PF (UV-A kaitsefaktor). See väärtus määratakse spetsiaalse varustuse abil kaitsetaseme uurimiseks UV-A vahemikus. Selle meetodiga kontrollitakse ka filtrite stabiilsust ultraviolettkiirguse mõjul (fotostabiilsus).
Mitmed asutused otsustasid siduda UV-A kaitsetaseme UV-B kaitsetasemega. Seega nõuab kõrgem SPF ka kõrgemat kaitset UV-A-ga.
Tõhusa laia spektri kaitse tagamiseks nõuab Euroopa määrus, et kaitse UV-A käes oleks vähemalt üks kolmandik toote väidetavast SPF-ist. See tähendab, et suhe UVA-PF / SPF peaks olema vähemalt 0,33.

Nendele nõuetele vastavatel toodetel on lubatud kasutada sümbolit A

SOLAR ZONE on intensiivse päikesekaitsega täiustatud päikesehooldustoodete sari. Tooted vastavad rangetele Euroopa nõuetele ja veelgi enam. Nagu tabelis näidatud, on UV-A kaitse ja seega ka UVA-PF / SPF suhte väärtused märkimisväärselt kõrgemad kui määruses nõutakse (40–135%). Kõik tooted olid dermatoloogiliselt testitud.

Seeria sisaldab seitset toodet.

Moisturizing Protective Cream – niisutav kaitsekreem


Väga kõrge kaitse SPF 50 +.
Väga kõrge päikesekaitsefaktoriga kreem (SPF üle 60) ja väga tugeva kaitsega UV-A-vahemikus (kahekordne kui Euroopa määruses nõutav). Põhineb kõige arenenumatel UV-filtritel, sealhulgas mineraalfiltril. Tootel on meeldiv nahk, see pole raske ega kleepuv. Rikastatud E-vitamiini, pantenooli ja allantoiiniga, pakkudes niiskust ja hooldust.

Protective CC Cream

Kõrge kaitse SPF 50.
Suure päikesekaitsefaktoriga (SPF 50) ja tugeva kaitsega UV-A-kiirguse kreem (üle Euroopa määrusega ette nähtud). Põhineb kõige arenenumatel UV-filtritel, sealhulgas mineraalfiltril. CC-kreem on preparaat, mis ühendab endas kolme toimingut: 1. kõrge kaitse päikesekiirguse kahjuliku ulatuse eest; 2. nahatooni korrigeerimine (värviparandus), kattes naha tõhusa loodusliku varjundiga, mis sobib ideaalselt naha loomuliku nahatooniga; . 3. Toimeained tõhusaks niisutamiseks ja regenereerimiseks: hüaluroonhape (väga aktiivne niisutaja) ja antioksüdant Coenzyme Q10, mis kaitseb rakumembraane vabade radikaalide eest ja võimaldab selle õiget toimimist. Koensüüm Q10 osaleb rakkudes energiatootmise protsessis ja suurendab seega koe elujõudu. Koensüüm Q10 kaitseb kollageeni ja muid valke, mis toetavad naha struktuuri, pärssides kahjulike MMP ensüümide aktiivsust. Lisaks on toodet täiendava hoolduse jaoks rikastatud E-vitamiini, pantenooli ja allantoiiniga. Toode on kergesti nahale kantav ja jätab pehme ja meeldiva tunde.

Moisturizing Protective Cream – niisutav kaitsekreem


Kõrge kaitse SPF 30
Preparaat, millel on kõrge päikesekaitsefaktor (SPF 30) ja tugev kaitse UV-A vahemikus (üle Euroopa määrusega ette nähtud). Põhineb kõige arenenumatel UV-filtritel. Tootel on meeldiv nahk, see pole raske ega kleepuv. Rikastatud E-vitamiini, pantenooli ja allantoiiniga, pakkudes niiskust ja hooldust.

Moisturizing Protective SPRAY – niisutav pihustatav kaitsekreem


Kõrge kaitse SPF 50
Igapäevaseks kasutamiseks sobiv kerge tekstuuriga voolav emulsioon. Pakub niisutust ja kõrget kaitset UV-B (SPF 50) ja UV-A vastu (üle Euroopa määrusega ette nähtud). Põhineb kõige keerukamatel filtritel. Rikastatud E-vitamiini, pantenooli ja allantoiiniga. Toode vastab Euroopa veekindluse eeskirjadele.

Moisturizing Protective SPRAY – niisutvav pihustatav kaitskreem

Niisutav kaitsev SPRAY
Kõrge kaitse SPF 30
Igapäevaseks kasutamiseks sobiv kerge tekstuuriga voolav emulsioon. Pakub niisutust ja kõrget kaitset UV-B (SPF 30) ja UV-A vastu (rohkem kui kaks korda üle Euroopa eeskirjades ette nähtud). Põhineb kõige keerukamatel filtritel. Rikastatud E-vitamiini, pantenooli ja allantoiiniga. Toode vastab Euroopa veekindluse eeskirjadele.

PROTECTIVE NOURISHING LIPSTICK – kaitsev ja toitev huulepulk


Väga kürge kaitse SPF 50 +                                                                         
Lai UV-B ja UV-A kaitse
Dermatoloogiliselt testitud tundliku naha jaoks

Huulte optimaalne kaitse igal aastaajal – külmal ja soojal ajal.
Huulte nahk erineb näo nahast peamiselt järgmiste parameetrite poolest:

 1. Huulte naha Stratum Corneum (sarvjas kiht) on väga õhuke (sisaldab väikest arvu kihte).
 2. Huultel pole juuksefolliikulisid ja rasunäärmeid.
 3. Melanotsüüte (pigmendi melaniini sünteesivad rakud) on märkimisväärselt vähem.
  Huulte roosa varjund tuleneb naha all olevatest veresoontest, mis on õhukesed ja sisaldavad vähesel määral pigmente.
  Lisaks on huuled rikkad sensoorsete retseptorite ja närvilõpmetega, seega on see tundlik tsoon.
  Kõik need omadused muudavad huuled tundlikumaks selliste keskkonnategurite suhtes nagu niiskus, temperatuur, ilmastikutingimused ja UV-kiirgus. Huuled on tundlikud ka ärritavate materjalide, näiteks mõne vürtsi suhtes. Huuled kipuvad kuivama ja lõhenenud. Kuna huuled puutuvad sageli päikese käes kokku ja sisaldavad vähem melaniini, kahjustab ultraviolettkiirgus huuli, põhjustades kollageeni kahjustusi, kortsude teket, enneaegset vananemist ja mõnikord veelgi tõsisemaid häireid.

Solar Zone toitev kaitsev huulepulk

Töötati välja spetsiaalselt huulte tõhusaks taastamiseks ja kaitsmiseks mis tahes ilmastikutingimustes. See koosneb spetsiaalsetest efektiivsetest toitvatest koostisosadest:
Õli saialill: saialilli (MARIGOLD) on sajandeid kasutatud ravimtaimena paljude nahahaiguste raviks. Selle kasulik toime tuleneb toimeainete, flavonoidide ja karotenoidide sisaldusest, mis annavad õlile kuldoranži värvi. Need toimeained taastavad, taastavad, rahustavad ja kaitsevad nahka. Tänu nende aktiivsusele antioksüdantidena kaitsevad nad kude ka vabade radikaalide kahjustuste ja UV-kiirguse eest.
Sheavõi: sheavõi niisutab tõhusalt nahka kõrge oleiinhappe rikka triglütseriidide sisalduse tõttu. Sheavõi on rikas ka linoolhappe (oomega 6) poolest, mis aitab kaasa nahabarjääri korrektsele toimimisele, hoiab naha niiskust ja vähendab kahjulike ainete tungimist. Lisaks sisaldab sheavõi bioaktiivsete ainete (triterpeenid) fraktsioone, mis aitavad kaasa kollageeni uuenemisele ja vähendavad selle lagunemist. Need ained aitavad minimeerida vananemisprotsesse ja kortsude teket koes. Nad kaitsevad kudet vabade radikaalide, UV-kahjustuste eest ja neil on rahustav toime.
E-vitamiin: E-vitamiinil on nahale lai valik kasulikku toimet: see suurendab naha niiskuse taset, stimuleerib kudede uuenemist ja rahustab nahka. E-vitamiin on tõhus antioksüdant, mis kaitseb kudet vabade radikaalide kahjustuste ja UV-kiirguse eest. Toode sisaldab suurt kontsentratsiooni E-vitamiini (5% tokoferüülatsetaati), et suurendada selle efektiivsust kahjustatud huulte taastamisel.

Ülaltoodud toimeainete kombinatsiooni tõttu kaitseb see toode huuli kuivuse, pragude ja muude soovimatute tingimuste eest.
Lisaks sisaldab toode spetsiaalset efektiivsete päikesekaitsekreemide kombinatsiooni, mis tagab väga kõrge kaitsefaktori 50+ (vastavalt Iisraeli ja Euroopa standardile peab toote kaitsefaktor olema vähemalt 60, et märgistada 50+).
Toode pakub ka kõrget kaitset UV-A vahemikus vastavalt Iisraeli ja Euroopa standarditele.
Toitainete aktiivsete koostisosade kõrge kontsentratsioon, tõhusad päikesekaitsekreemid, meeldiv tekstuur ja kliiniliselt tõestatud sobivus tundlikule nahale asetavad selle toote huulekaitsevahendite esimesse ritta.

Protective Moisturizer BB Cream – kaitsev niisutav BB kreem

Kõrge kaitse SPF 30

Kõrge päikesekaitsefaktoriga (SPF 30) kreem ja tugev kaitse UV-A vahemikus. Põhineb kõige arenenumatel UV-filtritel, sealhulgas mineraalfiltril. BB-kreem on preparaat, mis ühendab endas kolme toimingut: 1. aktiivne hüdratsioon hüaluroonhappega 2. Efektiivne päikesekaitse. 3.Naha tooni korrigeerimine, kattes naha efektiivselt loodusliku varjundiga, mis sobib ideaalselt loodusliku nahatooniga. Lisaks on toodet täiendava hoolduse jaoks rikastatud E-vitamiini, pantenooli ja allantoiiniga. Toode on kergesti nahale kantav ja jätab pehme ja meeldiva tunde.

TOODESPFUVA-PFUVA-PF/SPF**
MOISTURIZING PROTECTIVE CREAM 50+ 50+* 40,330,672
PROTECTIVE CC CREAM 50 5027,050,541
MOISTURIZING PROTECTIVE CREAM 30 3015,620,52
MOISTURIZING PROTECTIVE SPRAY 50*** 5023,330,466
MOISTURIZING PROTECTIVE SPRAY 30*** 3023,550,785
PROTECTIVE NOURISHING LIPSTICK 50+* 23,550,553
PROTECTIVE MOISTURIZER BB CREAM 3013,370,445
 • *Euroopa päikesekaitsetoodete soovituse kohaselt viitab väärtus 50+ SPF-le vähemalt 60
  ** Vastavalt Euroopa soovitusele UV-A kaitseks peaks see olema vähemalt 0,33.
  *** Vastab Euroopa veekindluse soovitustele.