EADAION OÜ

Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd

GREEN TEA

Miks GREEN TEA (roheline tee)?

Sajad teaduslikud uuringud tõestavad kahtlemata rohelise tee eeliseid meie keha erinevate kudede kaitsmisel.

Roheline tee on pärast vett maailmas enim tarbitud jook.

Rohelist teed on õnnistatud spetsiaalsete aktiivsete antioksüdantidega (katehhiinide tüüpi polüfenoolid) – need ühendid on osutunud väga tugevateks antioksüdantideks, tõhusamad kui E-vitamiin ja C-vitamiin. Nad pakuvad nahale aktiivset kaitset päikesekiirguse ja selle kahjustuste eest. Me teame tänapäeval hästi, et ka päikesekiirgus ja muud keskkonnategurid mängivad naha vananemise kiirendatud protsessis domineerivat rolli. Tõhusad kosmeetilised preparaadid peavad sisaldama tõhusaid antioksüdante, mis on võimelised neutraliseerima kiirguse tagajärjel tekkivate vabade radikaalide olemasolu ja vähendama märkimisväärselt nende kahjustusi.

GREEN TEA seeria 4 toodet:

GREEN TEA niisutaja kuivale nahale

Kreemil on õrn ja meeldiv tekstuur, sellel on päikesekaitsefaktor SPF = 20.
See sisaldab rohelise tee ekstrakti, pantenooli ja muid kaasaegseid niisutajaid.

GREEN TEA silmaümbrus kreem

Kreemil on ainulaadne vedel tekstuur. See sisaldab taimset skvalaani (naha loodusliku rasuga identne õline aine) .See silmaümbruskreem parandab õrna silmaümbruse niiskustasakaalu, toidab seda elutähtsate vitamiinide nagu E- ja B5-vitamiinidega. See sisaldab ka rohelise tee ekstrakti ja bisobolooli – kõik koostisosad, mis aitavad kaasa erilistele rahustavatele omadustele.

GREEN TEA seebivaba seep

Väga õrn seebivaba seep säilitab naha loomuliku pH. Sisaldab rohelise tee ekstrakti.

GREEN TEA kooriv duššigeel

Seebivaba seep on õrn ja kiiresti vahutav, sisaldab rohelise tee ekstrakti ja suurt kontsentratsiooni ümara kujuga teri, mis teeb sellest täiusliku puhastuspreparaadi.