EADAION OÜ

Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd

NEW COLLAGEN

NEW COLLAGEN
NEW COLLAGEN tooted

NEW COLLAGEN VANANEMISVASTANE SARI KOOS BIOMIMEETILISTE PEPTIIDIDEGA

Biomimeetilised peptiidid on väikesed valgud, mis koosnevad mitmest aminohappest, mis tavaliselt kinnituvad kandjamolekulile, et parandada läbi naha tungimist ja biosaadavust.
Neid koostisosi on viimasel ajal biotehnoloogia valdkonnas tehtud edusammude tõttu kasutatud kosmeetikatoodetes toimeainena.
Kui need peptiidid jõuavad koesse, võtavad nad osa rakkudevahelisest kommunikatsioonist ja võivad genereerida spetsiifilisi biokeemilisi signaale selliste protsesside jaoks nagu kollageeni tootmine ja kudede parandamine.

Uues kollageeni sarjas kasutatavad bioimimeetilised peptiidid on: MatrixylTM või mikrokollageen® (palmitoüülpentapeptiid-3) – see peptiid hoogustab dermise komponentide sünteesi: I tüüpi kollageeni tüüp I kollageen ja jahvatatud ainete komponendid (glükosaminoglükaanid).
Nagu koekultuurides, naha biopsiates ja kliinilistes katsetes näidatud, taastab see peptiid dermise struktuuri, suurendab naha paksust ja vähendab kortsude teket.

DERMAXYLTM (Palmitoyl Oligopeptide) – kliiniline test näitas kortsude sügavuse, mahu ja tiheduse märkimisväärset paranemist.

Need peptiidid koos teiste toimeainetega muudavad selle sarja esmaklassiliseks kaasaegseks vananemisvastaseks sarjaks.

NEW-COLLAGEN – TOITEV KREEM KUIVALE NAHALE

Kreem sisaldab MatrixylTM ja beetaglükaani (hästi tõestatud koostisosa kortsude minimeerimiseks). Kreem on veelgi rikastatud pantenooli, skvalaani ja allantoiiniga.

NEW COLLAGEN – NIISUTUS NORMAALSELE KUIVALE NAHALE

See kreem sisaldab nii MatrixylTM tõhusat kontsentratsiooni, kui ka hüaluroonhapet, võimsat niisutajat ja päikesefiltreid.

NEW COLLAGEN SEERUM

Täiustatud emulsioonitehnoloogia võimaldab selle ainulaadse sileda ja sametise tekstuuri välja töötada. See preparaat sisaldab kõrge kontsentratsiooniga mikrokollageeni (MatrixylTM), tõhusaid niisutavaid koostisosi ja allantoiini rakkude uuendamiseks. See seerum pole õline, imendub koheselt nahale ja seda soovitatakse kasutada mis tahes niisutavate või toitvate kreemide all.

NEW COLLAGEN – SILMAÜMBRUSKREEM

Spetsiaalse siidise mitterasvase koorega kreem, sobib paljudele nahatüüpidele.
Kreem sisaldab uudset bioimimeetilist peptiidi “Dermaxyl”. 24 naisrühmaga läbiviidud kliiniline test näitas kortsude märkimisväärset vähenemist pärast 56-päevast ravi. See toode sisaldab ka keramiide, E-vitamiini ja pantenooli, et parandada naha niiskuse säilimist. Lihuniku luu ekstrakt aitab vähendada turset ja silmaümbruse tumedaid ringe.

Enne ravikuuri
Peale 6 kuust ravikuuri kreemiga mis sisaldab Matrixy
Enne ravikuuri
Peale 56 päevast ravikuuri kreemiga mis sisaldab Dermaxy