EADAION OÜ

Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd

LIGHT E+C

Light E + C

LIGHT E + C

Light E+C seeria on väga kerge tekstuuriga. Need tooted sobivad eriti hästi nahatüüpidele, mis ei talu õliseid ega rasvaseid kosmeetilisi preparaate. Veepõhised kerged preparaadid imenduvad nahas kergesti, jättes naha niisutatuks, säravaks ja lõhnavaks värskendava lõhnaga, ilma rasuerituseta.

LIGHT seerias on neli toodet.

LIGHT E + C seerum (50ml)

Efektiivsete E – ja C – vitamiinide kombinatsioonil põhinev kerge tekstuuriga emulsioon. Seerum sisaldab spetsiaalset C-vitamiini aktiivset vormi VC-IP, mis näitab paremat efektiivsust kui C -vitamiini (askorbiinhape) lihtne molekul. See on ka palju stabiilsem ega oksüdeeru nii kergesti nagu askorbiinhape. See molekul läbib nahk palju paremini kui C – vitamiini lihtne vorm. Paljud eksperimendid ja kliinilised uuringud näitasid, et VC-IP on tugev antioksüdant, mis on tõhus muutma nahka heledamaks ja DNA kahjustuste vähendamisel pärast ultraviolettvalgusega kokkupuudet. Samuti näidati, et VC-IP suurendab kollageeni sünteesi nahas ja pärsib MMP ensüüme. Need ensüümid on peamine tegur kortsude moodustamisel, kollageeni, elastiini ja teiste derma struktuurvalkude lagundamisel.

E-vitamiinil on nahale palju kasulikke toimeid: see suurendab epidermises sarvjas kihis niiskuse taset, sellel on nahka rahustav toime, see vähendab nahakahjustusi pärast ultraviolettkiirgusega kokkupuudet. E-vitamiin on tugev antioksüdant, mis kaitseb naharakke vabade radikaalide eest.

LIGHT E + C niisutav kreem (50ml)

Kerge tekstuuriga niisutav emulsioon. See sisaldab spetsiaalset aktiivset C-vitamiini vormi ja E-vitamiini, kahte võimsat antioksüdanti, millel on palju kasulikke toimeid nahale. Kreem sisaldab päikesekaitse komponente.

LIGHT E + C silmaümbruse ja dekoltee kreem (30ml)

Kerge tekstuuriga vedel emulsioon, mis sisaldab E-vitamiini ja C -vitamiini. Kreem sisaldab rutiini, looduslikku bioflavonoidi. Rutiin on nn P-vitamiini rühma koostisosa. Nahale kandmisel on sellel mitu kasulikku toimet: kapillaaride läbilaskvuse reguleerimine, mikrotsirkulatsiooni reguleerimine, antioksüdandid ja nahka rahustavad omadused. Seetõttu on see silmavööndis väärtuslik koostisosa kahjustatud kapillaaride ja mikrotsirkulatsiooniga seotud sümptomite leevendamiseks.
Veel üks selle kreemi väärtuslik koostisosa on Aquunt Cacteen, mis on saadud kaktusest Opuntia, mida on Mehhiko traditsioonilises meditsiinis kasutatud erinevatel eesmärkidel. Kliinilised ja laboratoorsed uuringud tõestavad kui Aqua Cacteen tõstab naha niiskustaset, kaitseb nahka ärrituste eest ja suurendab naha tugevust. LIGHT E + C silmaümbruse ja dekoltee kreem sisaldab lisaks kofeiini, millel on kasulik mõju turses ja tumedatele ringidele, ja soja isoflavoone, millel on kollageeni kaitsvad omadused.

LIGHT E + C õrn puhastusvaht (200ml)

See puhastusvahend põhineb spetsiaalsel õrnal vahutamisvahendite segul. See säilitab E-vitamiini ja pantenooli, provitamiini B5, niisutava ja rahustava toimega.