EADAION OÜ

Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd

APPLE LIFT

Apple Lift seeria tooted
Apple Lift seeria tooted

APPLE LIFT

Apple Lift seeria alus on rakukultuur, mis on valmistatud ohustatud õunaliikidest (Uttwiler Sp ica tlauber või Malus Domestica)

Uttwiler Sp ica tlauber või Malus Domestica
Uttwiler Sp ica tlauber või Malus Domestica

Koostisosa välja töötanud Šveitsi ettevõte (PhytoCellTecTM) võitis, 2008 aasta aprillis, Amsterdamis kosmeetikatoodete tooraine (In-Cosmetics) iga-aastase näituse innovatsioonipreemia. Selle arenduse kasutamine nahahoolduses on patendeeritud.

Innovatsioonipreemia auhind
Innovatsioonipreemia

Õuna ainulaadne omadus on selle säilimise aeg. 18 sajandil oli õunte puhul säilimise aeg oluline tegur, tagamaks värskete puuviljade saadavuse talvel. Tänapäeval on maailmas alles vaid mõned puud, millest koekultuur saadi.
Tüvirakkude kultuur ekstraheeritakse ja stabiliseeritakse liposomaalsete struktuuride abil. Sellisel kujul on see toodetes sisse lülitatud.

Tüvirakud on diferentseerumata rakud. Neil on selles eristamata olekus võime läbida arvukalt rakujagunemise tsükleid. Neil on ka võime muunduda teisteks rakutüüpideks. Tüvirakud osalevad kudede parandamise protsessides.

Naha tüvirakud – epidermsed tüvirakud

Täiskasvanud tüvirakud esinevad ka inimese naha väliskihis, epidermises. Neid rakke nimetatakse epidermise tüvirakkudeks ja neid leidub epidermise sisemises kihis (basaalkiht). Selle kihi iga teine kuni seitsmes rakk on tüvirakk. Ehkki nende välimus ei erine basaalkihi teistest rakkudest, on tüvirakkudel ainulaadne funktsioon: nad uuendavad ja noorendavad pidevalt epidermist, moodustades uusi keratinotsüüte ja taastavad kahjustatud koed.

Tulemus

Mibelle Biochemistry suutis laiahaardelistes uuringutes näidata, et õuna tüvirakkudel põhinev toimeaine PhytoCellTec ™ Malus Domestica suurendab naha tüvirakkude elujõudu ja pikaealisust, kaitseb neid keskkonnastressi põhjustatud kahjustuste eest ja lükkab seega naha vananemisprotsesse edasi.

Säilitab võime moodustada uut epidermset kude

Noored elutähtsad epidermise tüvirakud võivad laboritingimustes moodustada tervikliku mitmekihilise epidermise. Kui see katse viiakse läbi vanemate tüvirakkudega, siis need enam ei paljune ega moodustu epidermi. Need tüvirakud on ammendunud ja jõudnud elutsükli lõppu. Kui aga tüvirakkude kultiveerimiseks lisatakse Malus Domestica tüvirakuekstrakt, võivad isegi “vanad” tüvirakud ikkagi kihistunud epidermise tekitada. Malus Domestica tüvirakkude ekstrakti mõjul säilitavad epidermise tüvirakud kauem elujõudu ning on võimelised moodustama uut kude ja uuendama nahka.

Kliiniline uuring näitas, et 2% PhytoCellTecTM sisaldav kreem vähendas kortsude sügavust oluliselt, peale 28 päevast kasutamist.

28 päeva hiljem on kortsude sügavus vähenenud
Kortsude vähenemine

Apple Lift Moisturizing Cream – niisutav kreem

Kreem põhineb PhytoCellTec ™ Malus Domestica’l, õuna tüvirakkude aktiivsel ekstraktil, mis suurendab naha tüvirakkude elujõudu ja pikaealisust, kaitseb neid keskkonnast põhjustatud kahjustuste eest ja lükkab edasi naha vananemisprotsesse. See päevakreem sisaldab tõhusaid päikesekaitsekreeme UV-A ja UV-B jaoks. See on rikastatud jojobaõli ja E-vitamiiniga, mis on võimas niisutaja, hüaluroonhape.

Apple Lift Nourishing Cream – toitev kreem

Kreem on väga rikkaliku tekstuuriga, põhineb PhytoCellTec ™ Malus Domestica’l, õuna tüvirakkude aktiivsel ekstraktil, mis suurendab naha tüvirakkude elujõudu ja pikaealisust, kaitseb neid keskkonnastressi põhjustatud kahjustuste eest ja lükkab edasi naha vananemisprotsesse. Kreem on rikastatud jojobaõli ja E-vitamiiniga.

Apple Lift Serum

Rikkalik seerum, mis sisaldab eri koostisega vananemisvastaseid koostisosi: PhytoCellTec ™ Malus Domestica, õuna tüvirakkude aktiivne ekstrakt, VC-IP, C-vitamiini spetsiaalne stabiilne aktiivvorm, DPHP (dipalmitoüülhüdroksüproliin), kollageenamino hape, mis stimuleerib kollageeni, oliiviõli skvalaani (naha rasu ja hüdrolipiidse kile üks peamisi komponente, see hoiab ära niiskuse kao ning taastab naha elastsuse) ning E-vitamiini sünteesi.

Apple Lift Mask

Savimask, mis kuivab täpselt sobivale tasemele, et rasu ülejääk imenduks nahka kuivatamata. Mask on rikastatud õuna tüvirakkude aktiivse ekstrakti PhytoCellTec ™ Malus Domesticaga ja see jätab naha niiskeks, pehmeks ja glamuurseks.

illustratiivne näide säilimise kohta
Savimask