EADAION OÜ

Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd

GOLD MATRIX

GOLD MATRIX

Kui epidermis on tihedalt pakitud rakkude kude, koosneb dermis rakuvälisest maatriksist – viskoosse polüsahhariidi (proteoglükaanide) geeli sisse pandud valgukiudude võrk. Naha struktuur, eriti selle tugevus ja elastsus, sõltuvad selle maatriksi koostisest ja struktuurist.

Maatriksi komponendid (nagu kollageen, elastiin, hüaluroonhape) toodetakse ja sekreteeritakse fibroblastide abil, sidekoerakud, mis on suletud rakuvälise maatriksi sisse. Täiendav rakuline maatriks toetab naha kolmemõõtmelist struktuuri. Maatriksi komponentide lagunemine põhjustab kortsude ja elastsuse kaotust.

MMP-S (maatriksmetallproteinaasid) on umbes 20 ensüümi rühm, mis on spetsialiseerunud raku maatriksi lisakomponentide lagunemisele. Maatrikskomponentide kontrollitud lagunemine on vajalik parandamiseks ja ümberehitamiseks, kuid naha vananemisprotsesside (peamiselt kroonilise põletiku) ja ka keskkonnategurite (näiteks ultraviolettvalgus) tõttu on MMP ja nende inhibiitorite vaheline tasakaal häiritud. See tasakaalutus põhjustab MMP aktiivsuse suurenemist ja kollageeni, elastiini ja muude maatriksikomponentide intensiivset lagunemist.

Otseseks tulemuseks on naha elastsuse, tugevuse ja kortsude liigse moodustumise vähenemine.

Gold Matrix seeria on Matrix Care seeria täiendatud versioon (kuldne mask jääb samaks).

Gold Matrix sarja tooted sisaldavad mitmesuguseid esmaklassilisi toimeaineid, mis on ette nähtud naha kaitsmiseks ning sise- ja keskkonnategurite tekitatud kahju minimeerimiseks.

moist300

GOLD MATRIX MOISTURIZING CREAM – NIISUTAV KREEM NORMAALSELE KUIVALE NAHALE

Kerge tekstuuriga kreem sisaldab tugevate antioksüdantsete omadustega granaatõunamahla, et kaitsta nahka vabade radikaalide kahjustuste eest. See sisaldab ainulaadset C-vitamiini ühendit naha uuendamiseks ja hävitavate MMP ensüümide pärssimiseks (see materjal näitas MMP-2 ja MMP-9 efektiivset pärssimist). Kreem sisaldab naha niisutamiseks hüaluroonhapet ja tõhusat päikesekaitsekreemide kombinatsiooni SPF 15. Toode vastab Euroopa UV-A kaitse eeskirjadele.

Moist300

GOLD MATRIX NOURISHING CREAM – TOITEV KREEM NORMAALSELE KUIVALE NAHALE

Kreem, mis tekitab nahale kandmisel meeldiva tunde, see sisaldab niatsiinamiidi. Niatsiinamiidil on naha jaoks mitmesuguseid kasulikke toimeid: see toetab sarvkihi diferentseerumist, stimuleerib lipiidide (keramiidide) sünteesi epidermises ja toetab nahabarjääri. Niatsiinamiid stimuleerib dermis kollageeni paranemist ja ümberehitust ning annab ühtlase nahatooni, pärssides melanosoomide ülekandumist epidermise rakkudesse (melanosoomid on raku organellid, mis vastutavad pigmendi melaniini sünteesi, säilitamise ja transpordi eest).

Kreem sisaldab spetsiaalset kvinoaekstrakti, millel on pärssiv mõju hävitavatele MMP ensüümidele ja toetav toime kapillaaridele ja see sisaldab granaatõunamahla.

Serum300

GOLD MATRIX SEERUM

Siidise tunnusega seerum sisaldab magnoolia koore ekstrakti. Magnooliat kasutatakse Hiina meditsiinis. Koor sisaldab nahka rahustava toimega ühendeid. Kroonilist põletikku peetakse vananemisprotsessi võtmeteguriks, see aitab kaasa naha vananemisele peamiselt vabade radikaalide moodustumise tõttu. Magoolia ekstrakt kaitseb nahka, neutraliseerib sisemised vananemisfaktorid ja vähendab naha punetust. Toode sisaldab ka granaatõunamahla.

Gold Mask300

GOLD MATRIX MASK

Pehme tekstuuriga maskid, mis on rikkad toitvate pehmendavate ainete, näiteks sheavõi, nisuiduõli ja avokaadoõli poolest. See sisaldab ka granaatõunamahla ja E-vitamiini. Maskil on toitev, niisutav ja kergendav toime.

KULDNE MASK
GOLDMASK300-2