EADAION OÜ

Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd

EXCLUSIVE RESTORE

Tooted naha taastamisesks, uuendamiseks
EXCLUSIVE RESTORE TOOTED

EXCLUSIVE RESTORE – EKSKLUSIIVNE TAASTAMINE

Exclusive Restore seeria sisaldab tooteid, millel on oluline mõju.

Need tooted on loodud kasutamiseks koos meie teiste aktiivsete seeriatega nagu Deep Restore, HYalu-Ron, Creative, Phytosterol 40+ ja teised seeriad, tulemuste täiendamiseks ja intensiivistamiseks.

EXCLUSIVE RESTORE SEERUM

Exclusive Restore – naha heledamaks muutmise seerum

Toode sisaldab eriti tõhusat kombinatsiooni nahka heledamaks muutvate toimeainetega:

Alfa-Arbutin – leiti olevat arbutiini tavalisest beetavormist 9 korda tõhusam ensüümi türosinaasi – melaniinipigmentide biosünteesi peamise ensüümi – pärssimisel. Selle kõrge efektiivsuse põhjus on parem afiinsus ja parem interaktsioon ensüümiga. Alfa Arbutin on ka naha heledamaks muutmisel efektiivsem, kui Kojic hape.

Lisaks sisaldab toode väga suurt kontsentratsiooni ainulaadset ühendit (väga stabiilne õlis lahustuv vorm) C-vitamiini. See ühend pärsib tõhusalt melaniini sünteesi (melanogeneesi) ja on pigmentatsioonide kergendamise kõrge efektiivsusega. Exclusive Restore ja naha heledamaks muutumise seerumi tõhusust tõestati kliinilises uuringus.

Exclusive Restore – nahka elustavad resveratooli tilgad

Resveratrooli leidub väikestes kogustes punastes viinamarjades, punases veinis, maapähklites, mustikas ja mõnes muus taimes. See on tugeva antioksüdantse toimega polüfenool.
On selgunud, et kroonilised põletikulised protsessid on väga olulised tegurid mitmesuguste haiguste ja kudede vananemisprotsessis.

Veel üks oluline fakt on see, et paljusid põletikulisi protsesse algatavad vabad radikaalid. Seetõttu on antioksüdantidel paljudel juhtudel efektiivne põletikuvastane toime ja need võivad vähendada vanusega seotud protsesse kudedes.

Resveratrool on üks huvitavamaid materjale, mille potentsiaal kudede vananemist minimeerida ja restruktureerimist soodustada.
Resveratrool on tänapäeval üks enim uuritud looduslikke materjale vananemisprotsessi aeglustumise valdkonnas. Näib, et selle tegevus jäljendab “kaloripiirangu” mõju, mis on oluline mehhanism, mis on seotud vananemisprotsessi aeglustamisega. Kalorisisalduse piiramine (kaloripiirang) on ​​dieediprotseduur, mis pidi tõestama loomade eluea pikenemist.

Leiti, et resveratrool (epigeneetilise toime kaudu) soodustab selliseid olulisi protsesse nagu Autofagia (või autofagotsütoos) raku loomulik hävitav mehhanism, mis lahutab tarbetud või funktsionaalsed komponendid. Nagu näitas viimaste aastate uuringud, on see protsess tihedalt seotud kudede vananemise ennetamisega ja pikendab rakkude eluiga.
Lisaks muudele kasulikele toimingutele on resveratrool väga tõhus ka naha heledamaks muutmisel.

Resveratrooli kombineerimine kosmeetilises preparaadis ei ole lihtne ülesanne, kuna seda on raske lahustada ja see kipub kergesti oksüdeeruma. Resveratrooli naha taaselustavad tilgad on resveratrooli spetsiaalne stabiliseeritud lahus ilma vee olemasoluta.
Toote efektiivsust kontrolliti kliiniliselt spetsiaalse kolmemõõtmelise fototehnika (Primos) abil. Kortsude oluline vähenemine ilmnes 73% -l osalejatest pärast toote kaks korda päevas 28-päevast kasutamist. Kõik osalejad teatasid üldiste kortsude paranemisest.

Exclusive Restore – Hydroxy Retinol Serum

Epidermise rakkude diferentseerumisprotsess algab pärast rakkude moodustumist basaalkihis. Ülemistes kihtides muutuvad rakud kuju ja funktsiooni osas ning moodustavad lõpuks sarvkihi – nahabarjääri, mis koosneb surnud lamedatest rakkudest, mis on omavahel tihedalt seotud. Rakkude vahel on vahajas aine.
Viimane protsess on desquamation – surnud rakkude eemaldamine epidermise kõige välisemast kihist. Mis tahes diferentseerumisprotsessis esinevad talitlushäired põhjustavad puuduliku nahabarjääri, kuiva või isegi ketendavat nahka.
Retinool mõjutab diferentseerumisprotsessi ja epidermise regenereerimise määra. Alfahüdroksühapped mõjutavad epidermise uuenemist ja soodustavad nende eraldumist, nõrgestades sarvkihi rakkude tugevaid ühendusi.
Lisaks mõjutavad nii retinool kui ka alfa-hüdroksühapped naha sügavamate kihtide komponentide kvaliteeti ning parandavad seetõttu naha tekstuuri ja topograafiat.
Seetõttu on optimaalse kontsentratsiooni ja pH väärtusega alfa-hüdroksühapete kombinatsioon retinooliga naha tekstuuri, nahatooni ja naha niisutamist soodustav.
Seerum on kerge tekstuuriga, see sisaldab retinooli, glükoolhapet, õunhapet, C-vitamiini ja E-vitamiini.

Exclusive Restore – Glycolic AHA geel seep

Seebid põhinevad puhastusvahendite eriti leebel koostisel. Toode sisaldab 5% alfa-hüdroksühappeid madalal pH tasemel. Toode on loodud naha uuendamiseks ja soodustamaks toimeainete tõhusamat imendumist. Toode sisaldab tugeva antioksüdantse toimega granaatõunamahla, et rahustada nahka ja kaitsta vabade radikaalide kahjustuste eest.