EADAION OÜ

Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd

CREATIVE

AKTIIVSETE KOOSTISOSADE TÄPSEMAD NAHAUURINGUD

Viimastel aastatel oleme silmitsi märkimisväärsete edusammudega kosmeetikatoodetes kasutatavate toimeainete valdkonnas. Selle arengu peamine põhjus on naha uurimise edusammude tõttu kudedes leiduvate biokeemiliste ja füsioloogiliste protsesside parem mõistmine.
Loomingulises nahahooldussarjas kasutasime hiljuti lansseeritud kõige arenenumat toimeainet:

  • Uue põlvkonna niisutajad, millel on sügav mõju naha struktuurile (madala molekulmassiga hüaluroonhape, AQUAXYL)
  • Uue põlvkonna bioimimeetilised peptiidid (MATRIXYL SYNTHE’6, IDEALIFT) kortsude minimeerimiseks.
  • Uue põlvkonna taime tüvirakud dermaalsete tüvirakkude toetamiseks (PHYTOCELLTECH ARGAN).
  • Uue põlvkonna võimsad antioksüdandid oksüdatiivse vananemise nähtavate märkide vastu (CHROMOCARETM).

Creative seeria viis toodet
Creative Moisturizing Cream
Creative Nourishing Cream
Creative eye Cream
Creative Serum
Creative Silver Mask

See sari sobib täiskasvanud kuivale nahale.

Creative – niisutav kreem (50ml, 250ml)

See päevakreem sisaldab uue põlvkonna niisutajaid, millel on sügav mõju naha struktuurile ja funktsioonile: madala molekulmassiga hüaluroonhape. See koostisosa aitab nahal säilitada optimaalset hüdratatsioonitaset ja suurendab naha tugevust, toetades kollageeni sünteesi.
Aquaxyl: taimset päritolu niisutaja. On tõestatud, et Aquaxyl isncrease epidermaalne veesisaldus suurendab dermaalse veereservuaari ja parandab naha barjäärifunktsiooni, stimuleerides keramiidi sünteesi. Kreem sisaldab ka Phytocelltech Argani täiustatud vormis taime tüvirakkude ekstrakti, mis on saadud argaani lehtedest. On tõestatud, et Phytocelltech Argan suurendab inimese dermaalsete tüvirakkude elujõudu. Kliiniline test näitab kollageeni tiheduse suurenemist pärast 56 päeva kasutamist kreemi Phytocelltech Argan abil.

Creative – toitev kreem (50ml, 250ml)

See spetsiaalne kreem sisaldab kõige kaasaegsemaid bioimimeetilisi peptiide Matrixyl Synthe’6. Matrixyl Synthe’6 stimuleerib dermamaatriksi ja epidermise-dermaalse ristmiku vähemalt 6 peamise struktuurikomponendi sünteesi. Kliiniline test näitas kortsude mahu ja sügavuse olulist paranemist. Kreem sisaldab VC-IP, C-vitamiini stabiilset aktiivset vormi, mis aitab säilitada naha ühtlast tooni ja stimuleerib kollageeni sünteesi

Creative – silma kreem (30ml)

See kreem on vedel emulsioon, millel on väga rikkalik ja siidine tunne. See sisaldab Phytocelltech Argani täiustatud vormis taime tüvirakkude ekstrakti, oliiviõli skvalaani (naha rasu ja hüdrolipiidse kile üks peamisi komponente, see hoiab ära niiskuse kadu ning taastab naha elastsuse ja elastsuse) ning E-vitamiini.

Creative Serum (50ml)

Rikkalik siidine emulsioon täiustatud toimeainetega: Chromocare ™, kombinatsioon kahest nahale kergendava taimeekstraktiga. kortsud pole naha vananemise ainus sümptom. Nahatoon on tervise ilu ja atraktiivsuse oluline signaal.
Idealift ™ on bioimimeetiline peptiid, mille eesmärk on võidelda naha longuse vastu ja parandada vastupidavust gravitatsioonile. Idealift ™ -l on hea stimuleeriv toime elastiini sünteesile. See võitleb naha longuse vastu ja vähendab gravitatsiooni nähtavat mõju nahale.

Creative Silver Mask (50ml, 250ml)

Kreemjas rikkalik mask (ei kuivata nahka), kauni hõbedase värvusega. Toimeained: Opuntia Cactusest saadud Aqua Cacteen. Ekstrakt on rikas flavonoidide, polüsahhariidide, mineraalide ja vitamiinide poolest. See rahustab nahka, suurendab niiskustaset ja pinguldab.

Naha struktuuri ja funktsiooni sügavama toimega niisutajate uus põlvkond

Väikese molekulaarkaaluga hüaluroonhape

Naha loomuliku kaitse tugevdamine beeta-defensiinide (antibakteriaalsete peptiidide) vabanemise indutseerimisega.

  • Naha biomehaaniliste omaduste parandamine – tugevus.
  • epidermise rakkude teatud tüüpi interaktsioonide tugevdamine (tihedad ristmikud).
  • maatriksikomponentide regenereerimine (kollageeni ja hüaluroonhappe sünteesi stimuleerimine) ja kortsude minimeerimine

Hüaluroonhape on dermise rakuvälise maatriksi (ECM) üks peamisi koostisosi. Erakordsete füüsikaliste omaduste tõttu mängib see naha korrektses funktsioonis ja välimuses ülekaalus rolli. Tänu oma suurele veepeetusvõimele on hüaluroonhape naha niiskuse reguleerimisel esmatähtis.
Hüaluroonhape nahas väheneb koos vanusega. Paljud naha vananemisega seotud muutused, nagu elastsuse vähenemine, dehüdratsioon ja kortsude moodustumine, on seotud selle aine depilatsiooniga.
Suure molekulmassiga (1–1,4 miljonit) hüaluroonhapet on juba aastaid kasutatud kosmeetikatoodetes tõhusa niisutajana. Madala molekulmassiga hüaluroonhape tungib paremini läbi naha ja toimib epidermises ja dermis, et reguleerida hüdratsiooni ja suurendada naha tugevust.

AQUAXYL

Epidermist ja dermist mõjutavad uue põlvkonna toimeained. Kosmetogenoomse mehhanismi kaudu stimuleerib toimeaine (taimsed suhkrud) nahabarjääri funktsioneerimiseks vajalike valkude ja ensüümide (eri tüüpi keratiin, loritseriin, transglutaminaas) sünteesi. Aquaxyl stimuleerib epidermise loodusliku niiskusfaktori (NMF) aminohapete sünteesi. Toimeaine stimuleerib ka l-keramiidide ja muude nahabarjääri jaoks oluliste lipiidide sünteesi. Aquaxyl stimuleerib hüaluroonhappe sünteesi epidermises ja dermises.

Biomimeetilised peptiidid

Biomimeetilised peptiidid on biotehnoloogiliselt toodetud väikesed valgud, mis koosnevad mitmest aminohappest. Tavaliselt on need peptiidid seotud lipiidimolekuliga, et parandada nahka tungimist ja biosaadavust. Need molekulid tungivad läbi naha ja võivad mõjutada konkreetseid protsesse koes. Biokeemilisi protsesse stimuleerides või aeglustades võivad need koostisosad anda olulise kasuliku kosmeetilise efekti.
Creative nahahooldussarjades kasutati kahte uut biomimeetilist peptiidi: MATRIXYL SYNTHE’6 ja IDEALIFT.

MATRIXYL SYNTHE’6

Matrixyl Synthe’6 on uus ülitõhus biomimeetiline peptiid. See kuulub peptiidide perekonda, mida nimetatakse matrikiinideks.
Matrikiini peptiidid on identsed rakuvälise maatriksi komponentide fraktsioonidega. Seetõttu võivad nad toimida reguleerivate teguritena, mis suudavad reguleerida rakkude tegevust.
Matrixyl Synthe’6 stimuleerib naha dermaalse maatriksi ja epidermise-dermaalse ühenduskoha vähemalt 6 peamise struktuurikomponendi sünteesi: kollageen I, kollageen III, fibronektiin, hüaluroonhape, laminiin, kollageen IV.

Kliiniline test, 25 vabatahtlikku kandsid 2% Matrixyl synthe’6-kreemi kaks korda päevas. Kortsude mahu ja sügavuse oluline paranemine.

Kortsudevastane toime vareste jalgade piirkonnas (näo külgedel).

IDEALIFT

Idealift ™ on biomimeetiline peptiid, mille eesmärk on võidelda naha longuse vastu ja parandada vastupidavust gravitatsioonile.

Vananedes muutuvad gravitatsiooni mõjud nahale üha nähtavamaks. Nahk pole nii pingul kui vanasti ja ta hakkab lõtvuma.
Koe vastupidavus gravitatsioonile väheneb vanusega järk-järgult. Üks kõige nähtavamaid kohti on lõualuude lott, mis põhjustab näokontuuri deformeerumist.

Elastiini sisaldus nahas on vaid 2–5%, ikkagi on valk, mis vastutab venitusele vastupidavuse eest. Elastsete kiudude pikendamine on pöörduv. Nagu vedru, viib see naha ideaalselt tagasi endisesse asendisse.
Idealift ™ on lipiidiahelaga ühendatud dipeptiid, et suurendada biosaadavust.
Idealift ™ -l on hea stimuleeriv toime elastiini sünteesile. See võitleb naha lõtvuse vastu ja vähendab gravitatsiooni nähtavat mõju nahale.

On täheldatud, et Idealift ™ stimuleerib elastiini fibroblastide kultuuris 4-kordselt. Elastiini eraldumisaste fibroblastidest rakuvälisse maatriksisse tõusis enam kui 94%.

Kliinilised testid (26 naissoost vabatahtlikku kasutavad kreemi, mis sisaldab 4% Idealifti).

Näo vastupidavuse hindamine nõtkumisele fotopiltide analüüsi abil:
Alumisele pinnale fikseeriti püsikaal (35 g), et stimuleerida gravitatsiooni ja mõõta vastupidavust nõtkumisele.
Spetsiaalse tarkvara abil mõõdeti hargnenud ala kolmnurkne tsoon.
Idealift ™ vähendas massi järgi kleepuvat pinda platseebo suhtes 24%.

Tüvirakkude kosmeetika teine põlvkond
Dermaalsed tüvirakud – järgmine siht

Naha tüvirakkude regeneratiivse potentsiaali kontrollimine võimaldaks taastada maatriksikomponente, korrigeerida naha tugevust ja elastsust ning minimeerida kortse. Kuni viimase ajani puudusid dermaalsete tüvirakkude üksikasjad.
Hiljuti näitas Toronto ülikooli uurimisrühm, et derma papilla on dermaalsete tüvirakkude allikas. Leiti, et need tüvirakud uuenevad iseenesest, indutseerivad juuksefolliikulite moodustumist ja rändavad folliikulitevahelisse dermisse, kus nad diferentseeruvad fibroblastirakkudeks, mis suudavad rakuvälist maatriksit taastada.

Phytocelltech Argan on taimeremmi ekstrakt, mis saadakse argaani lehtedest spetsiaalse tehnika abil (Phytocelltech. On tõestatud, et Phytocelltech Argan suurendab inimese dermaalsete tüvirakkude elujõudu.

Kliiniline test näitab kollageeni tiheduse suurenemist pärast 56-päevast kreemi kasutamist koos 0,4% Phytocelltech Arganiga.

Tume ala vasakpoolses ultrahelipildis (valge nool) näitab madalama tihedusega kollageeni tsooni. Kollageeni tiheduse paranemine on
näidatud paremal pildil (kollane nool).

Võimsad antioksüdandid oksüdatiivse vananemise nähtava mõju vastu

Kortsud pole naha vananemise ainus sümptom. nahatoon on tervise ilu ja atraktiivsuse oluline signaal. Värsked uuringud on näidanud, et inimesed on nahatooni muutuste suhtes tundlikud ja sellised erinevused mõjutavad visuaalset ettekujutust naiste näo atraktiivsusest, tervisest ja vanusest.
Seega näib, et nahavärvi jaotumine, sõltumata nahapinna topograafiast, mõjutab meie välimust suuresti.CHROMOCARE ™: toimib kromofooridel
ühtlase nahatooni jaoks.

CHROMOCARE ™: toimib kromofooridel
ühtlase nahatooni jaoks.

Kromofoorid on värvilised molekulid, värvus tekib siis, kui molekul neelab teatud nähtava valguse lainepikkusi ja edastab või peegeldab teisi. Kaks peamist naha kromofoori on melaniin ja hemoglobiin.
Nende kahe kromofooori jaotus noore nahas on väga ühtlane. Seega on noore tervel nahal ühtlane jume
vabade radikaalide tekitatud oksüdatiivne stress tugevdab naha vananemisprotsesse ja stimuleerib muu hulgas melanogeneesi (melaniini tootmine ja jaotumine) ning mõjutab vere kapillaare ja mikrotsirkulatsiooni. Nende protsesside tagajärjeks on pigmentatsioon ja naha punetus.
CHROMOCARE ™ vähendab kromofooride melaniini ja hemoglobiini heterogeensust ning kutsub esile ühtlase nahatooni.
CHROMOCARE ™ on kombinatsioon kahest taimeekstraktist (Rabdosia rubescens rikas oridoniini ja Siegesbeckia orientalis ekstrakt, rikas darutosidiidi osas).

In-vitro testid näitasid, et CHROMOCARE ™ vähendab vabade radikaalide hulka ja stimuleerib antioksüdantide kaitsevõimet. Leiti, et see stimuleerib redutseeritud glutatiooni (GHS) tootmist, mis on raku antioksüdantide kaitse põhikomponent.
CHROMOCARE ™ vähendab ka melaniini sisaldust ja jaotust, vähendab põletiku vahendajaid, suurendab kollageeni sünteesi ja vähendab kollageeni lagunemist.
Kliinilised testid näitasid melaniini ja punetuse vähenemist.