EADAION OÜ

Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd

BIOME-CALMINE

BIOME CALMINE seeria tooted

Probiootiline vananemisvastane nahahooldus

Naha mikrobioom ehk mikrofloora on meie nahal elavate mikroorganismide kogum: bakterid, seened, viirused ja lestad. Nahk on soolestiku kõrval mikroorganismide kõige levinum koht. Enamik neist mikroorganismidest on kahjutud või isegi kasulikud. Bakterid on ülekaalukalt kõige levinumad naha mikroorganismid.
Mikroorganismide tüübid ja kontsentratsioon erinevates nahapiirkondades määratakse kindlaks nahapinna ökoloogiaga. Bakteriliigid varieeruvad sõltuvalt kohast, mis liigitatakse järgmiselt, üks kolmest tüübist:

  1. kuiv
  2. niiske
  3. õline.

Kuigi üksikisikute vahel on erinevusi, sõltub naha mikroobide varieerumine rohkem anatoomilisest küljest kui individuaalsest.
Nahal olevad erinevad mikroorganismid liigitatakse vastavalt sellele, kuidas need meid mõjutavad.

Kommensaalid on “sõbralikud” mikroobid, kellele on kasulik elada meie nahal, tavaliselt kahju tekitamata.

Mutualistlikud mikroorganismid on mikroobid, kes saavad elada nahal ja toovad kasu peremehele.

Haigustekitajad on haigusi põhjustavad mikroobid.

Enamik naha mikroorganisme on kommensaalid. Need võivad takistada teiste patogeensete mikroobide koloniseerimist, kasutades ära nende kahjulike mikroobide ellujäämiseks vajalikke toiteallikaid ja tootes toksilisi aineid, mis takistavad patogeenide naharakkudele kinnitumist. Uute tõendite kohaselt kaitsevad kommensaalsed nahabakterid inimest otseselt patogeensete sissetungijate eest ja aitavad immuunsussüsteemi säilitada õrna tasakaalu tõhusa kaitse ja kahjustava põletiku vahel.

Ilmselgelt me ei vaja elus baktereid nahal töötamas. Teaduslikud uuringud näitavad seda, et probiootiliste mikroorganismide kasulikud omadused ületavad nende elujõulisuse, inaktiveeritud mikroobid ja nende fraktsioonid on samuti bioloogiliselt aktiivsed.

BIOME – CALMINE

seeria sisaldab tõhusaid vananemisvastaseid probiootilisi ja prebiootilisi toimeaineid koos spetsiaalse kortsudevastase punavetikaekstraktiga:

ProRenew Complex:

Biotehnoloogiliselt saadud probiootilisest piimhapet tootvast bakterist Lactococcus lactis. See koostisosa põhineb probiootilisel vananemisvastasel lähenemisel naha uuenemisele ja barjäärifunktsioonile. See kutsub esile naha funktsioneerimiseks ja diferentseerumiseks vajalike põhikomponentide tootmise. Kutsub esile naha tasakaalustatud uuenemise ja koorimise ning kiirendab naha barjääri taastumist. Suurendab naharakkude antimikroobsete peptiidide tootmist ja toetab naha tervislikku ökosüsteemi.

Ecoskin:

Ecoskin on pre- / probiootiline kompleks, mis koosneb kolmest komponendist:
a-glükooligosahhariidid, toitainekiud, mis on saadud ensümaatilise sünteesi teel taimsetest substraatidest.
Puhas taimemahl, mis sisaldab rikkalikult polüfruktoosi, toitainekiud, mis saadakse jahuti (Polymniasonchifolia) mugulate külmrõhul. Jahoon on taimeriigis üks rikkamaid polüfruktoosiallikaid, mis sisaldab peaaegu 67% inuliini.
Ecoskin`i kolmas komponent on inaktiveeritud ja külmkuivatatud probiootilised bakterid Lactobacilli (L. casei ja L. acidophilus).

Ecoskin pakub prebiootilist toimet, toetades kasulike mikroorganismide kasvu ja tasakaalustades naha ökosüsteemi. See annab probiootilise toime, stimuleerides naha loomulikku kaitsemehhanismi. Kliinilised testid näitasid siluvat toimet, naha vagude sügavuse vähenemist ja naha tekstuuri paranemist.

RenouMer:

Ookeanist pärinevad koostisosad on loodusliku, jätkusuutliku, põneva mereteaduse ja -uurimise suland avastamata maailmast.
RenouMer on välja töötatud värskelt iseloomustatud bretooni punavetikate Polysiphonia Elongata toitvast tsütoplasmast. See liik elab täieliku valguse käes ja on välja töötanud rakukaitse protsessid. Sellel tsütoplasma ekstraktil on kõige erakordsemad naha noorendavad omadused. Selgub, et nende vetikate tsütoplasma koostisosad on väga tõhusad nii fotograafia vastu kui ka naha tugevust toetava kollageeni uuenemise edendamisel.
Kliinilises uuringus näitab RenouMer (2%) pärast 56-päevast ravi märkimisväärset kortsudevastast toimet.

Biome-Calmine seerias on kuus toodet:

Biome-CalmineMoisturizing Cream
Biome-Calmine Nourishing Cream
Biome-Calmine Serum
Biome-Calmine Black Mask
Biome-Calmine Mild Cleansing Gel

Biome-Calmine for Oily and Problematic Skin

BIOME-KALMIINIGEEL
ÕLISELE JA PROBLEEMSELE NAHALE


Mikrofloora loodusliku koostise olulise muutusega on seotud mitmesugused nahahaigused, sellist seisundit nimetatakse “düsbioosiks”. Sageli täheldatakse konkreetse mikroorganismi olemasolu suurenemist: näiteks propioni bakter rasuse ja probleemse naha seisundis.
Pole üllatav, et viimastel aastatel on naha mikrobioomile keskendunud toodetes täheldatud märkimisväärset kasvu. Need tooted tasakaalustavad naha mikrofloorat ja hoiavad naha tervist.
Probiootiliste koostisosade kombinatsioon teiste spetsiaalsete toimeainetega muudab selle geeli väga tõhusaks raviks rasusele ja probleemsele nahale.
Geel on väga kerge tekstuuriga, see ei jäta nahale kleepuvat tunnet. Seda võib kasutada ka niisutava kreemi või jumestuse all.

Toimeained:
PHYCOSACCHARIDE AC
ECOSKIN
NIACINAMIDE

FÜKOSAHHARIID AC

Biotehnoloogiline molekul, mis on inspireeritud vetika ja merebakteri sümbioosist patogeenide rünnakute vastu võitlemiseks. Vetikate rünnaku korral vabastavad sümbiootilised bakterid ensüümi, mis seedib vetikamembraani alginaadid väiksemateks molekulideks, mida nimetatakse oligoalginaatideks. Need molekulid aktiveerivad kaitsesüsteeme.
Demonstreeriti, et PHYCOSACCHARIDE AC tasakaalustab naha rasu taset ja pärsib probleemsed nahahaigusega seotud baktereid (P. Akne ja S. Aureus). Kliiniline test näitas rasvase ja probleemse naha erinevate parameetrite muljetavaldavat paranemist.

Ecoskin:
Ecoskin on eel- / probiootikumikompleks, mis koosneb toitainekiududest ja probiootilistest bakteritest Lactobacilli.

Ecoskin pakub prebiootilist toimet, toetades kasulike mikroorganismide kasvu ja tasakaalustades naha ökosüsteemi. See annab probiootilise toime, stimuleerides naha loomulikku kaitsemehhanismi.

NIATSINAMIID

Niatsiinamiidi muljetavaldava toime kohta nahale on palju teaduslikke tõendeid. Niatsiinamiid rahustab nahka ja tasakaalustab rasu taset. Kliinilised katsed näitasid probleemse naha ravimisel muljetavaldavaid tulemusi.